Zielone szkoły i obozy dla dzieci

Lekarstwa

Jeśli dziecko bierze jakieś leki lub chcą Państwo zaopatrzyć pociechę na wszelki wypadek, najlepiej zapakować medykamenty do kosmetyczki/trwałego woreczka i koniecznie podpisać oraz dołączyć kartkę z dawkowaniem leków (do pobrania poniżej). Taką paczuszkę należy przekazać oddelegowanemu do tego wychowawcy w dniu wyjazdu podczas odprawy na Kortowie lub na miejscu, w przypadku dojazdu własnego.

 

Informacje o branych lekach muszą znaleźć się w karcie kolonijnej uczestnika! Przypominamy, że ze względu na bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz pozostałych uczestników, podopieczni nie mogą same posiadać oraz spożywać nawet najzwyklejszych lekarstw o których w żaden sposób nie zostaliśmy poinformowani. Zażywane lekarstwo może np. zawierać substancję na którą współlokator może być bardzo uczulony, a który potraktuje lekarstwo jako np. cukierek.

 

Prosimy także o zgłoszenie diety bezglutenowej, wegeteriańskiej, uczuleń (szczególnie pokarmowych i na owady) oraz wszelkich typowych i nietypowych dolegliwości w karcie kolonijnej dziecka.

 

Jeśli dziecko ma chorobę lokomocyjną proszę zaopatrzyć je w tabletki, które zwykle Państwo podają przed podróżą. Proszę pamiętać o podaniu leku w odpowiednim czasie przed wyjazdem oraz o poinformowaniu w karcie dziecka, że taki lek powinien być podany także w drodze powrotnej.

 

Pobierz, wydrukuj, wypisz i przekaż nam!

INFORMACJA O PRZYJMOWANYCH LEKACH (otwórz)

Mój panel
Szukaj obozu
Facebook
Foto galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem