Co zabrać na obóz?

Polecamy przy pakowaniu bagażu jedynie pomagać a nie zastępować obozowicza. Samodzielne pakowanie spowoduje, że nasza pociecha będzie wiedziała co zabiera i gdzie to ma, w jakiej ilości i po co to w ogóle zostało spakowane.

 

Na Kortowo Camp polecamy walizki/torby na kółkach (pomagamy dzieciom wnieść bagaż po schodach, niemniej kółeczka zawsze są pomocne; ergonomiczny kształt bagażu pozwoli traktować go jako ewentualną dodatkową półkę/schowek na zapasowe/brudne rzeczy).

 

Na drogę warto zabrać plecaczek, najlepiej ten sam, który przyda się na wycieczki do lasu/na basen. W drogę wystarczy jedna woda do picia, bułka/bułki z tym co dziecko lubi najbardziej, ewentualnie batonik. Do tego chusteczki higieniczne oraz coś na umilenie podróży np. do poczytania. Nie polecamy czekoladek, chipsów i paluszków, ponieważ najczęściej wzmagają pragnienie lub mdłości no i brudzą.

 

Podsumowując, najlepiej aby dziecko było spakowane w dwa konkretne bagaże (trzy jeśli dochodzi większych gabarytów sprzęt sportowy): w walizkę, podpisany sprzęt sportowy, które trafią do luku bagażowego oraz funkcjonalny plecaczek w którym znajdują się drobiazgi na drogę. Warto unikać dokładania w ostatniej chwili siatek, siateczek ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo że dziecko o nich zapomni lub je zgubi.

 

POCZYTAJ WIĘCEJ O...

Diety (otwórz)

 

Lekarstwa (otwórz)

 

Kosmetyki, ubranie, obuwie, inne (otwórz)

 

Zabawki, elektronika, kieszonkowe, kosztowności (otwórz)

 

Specjalistyczne wyposażenie na campy (otwórz)

 

Mój panel
Szukaj obozu
Facebook
Foto galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem