Kontakt z dzieckiem na obozie

Naturalną sprawą jest, że Państwo są bardzo ciekawi tego, jak dziecko się czuje, jak sobie radzi, co słychać. Ponieważ na Kortowo Camp atrakcja goni atrakcję i dzieci w ciągu dnia są zaabsorbowane zajęciami, telefony w tym czasie oddają na przechowanie wychowawcy i używają ich jedynie po kolacji. W ten sposób, jeżeli będzie taka potrzeba, mogą Państwo skontaktować się z dzieckiem każdego dnia, a dzieci są wolne od komórkowych pokus (gry, Internet, smsy) i mogą skupić się na obozowych atrakcjach i kolegach.

 

Proszę pamiętać, że dzieci szybko adoptują się do obozowego życia, zajęte są zabawą, sekcjami, kolegami -nie myślą intensywnie o domu. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że telefon i głos ukochanego rodzica potrafią wybić je z obozowego rytmu i wywołać wzmożoną tęsknotę, a wtedy dziecku dużo trudniej poradzić sobie ze swoimi uczuciami i cieszyć się wyjazdem. Polecamy zwięzłe rozmowy z dziećmi na przykład co drugi dzień. Jeśli coś Państwa niepokoi prosimy o kontakt z wychowawcą. Opiekunowie chętnie, szczerze i w pełni udzielą wszelkich informacji. Numery telefonów otrzymają Państwo mailowo jeszcze przed rozpoczęciem obozu, natomiast informację „pod skrzydła” którego z nich trafiła Państwa pociecha zostanie przekazana osobiście przez dzieci podczas pierwszej rozmowy telefonicznej oraz w mailu pierwszego dnia od kierownika obozu.

 

Jeśli znając swoje dzieci, wiedzą Państwo że pociecha jest bardzo wrażliwa, łatwo się rozczula i szybko tęskni, sugerujemy aby dzwonić nawet co kilka dni. Warto umówić się tak jeszcze przed wyjazdem.

 

W miarę możliwości co dwa dni będziemy wysyłać do Państwa zdjęcia, komentarze oraz informacje z Kortowo Camp.

Mój panel
Szukaj obozu
Facebook
Foto galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem