Dostęp po zalogowaniu

Karta Kwalifikacyjna oraz Umowa zostaje automatycznie wygenerowana po zapisaniu dziecka na konkretny turnus wybranego obozu, po wcześniejszym "utworzeniu nowego uczestnika", czyli wpisaniu danych naszego dziecka (w każdej chwili mają Państwo do nich dostęp po zalogowaniu na swoje konto wchodząc w zakładkę "Moje rezerwacje". By edytować Kartę Kwalifikacyjną, należy wejść w zakładkę "Uczestnicy" i klikając w "edytuj" możemy dokonać wszelkich zmian, Należy jednak po każdorazowej zmianie dosłać nam aktualną wersję Karty Kwalifikacyjnej).

 

Wszyskie te informacje zostają zapisane w systemie, dzięki czemu w przyszłości zapisując na obozy i półkolonie nie trzeba będzie na nowo wpisywać wszystkich danych dziecka (w każdej chwili można je aktualizować jeżeli zajdzie taka potrzeba), a jedynie wybrać interesujący nas obóz/połkolonie i uzupełnić informacje dotyczące konkretnego już wyjazdu.

 

Aby się zarejestrować/zalogować należy kliknąć zieloną ikonkę z postacią (po prawej stronie ekranu), która po najechaniu kursorem rozwija się jako "Mój panel".

Mój panel
Szukaj obozu
Facebook
Foto galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem