Urodziny marzeń

Każde dziecko z niecierpliwością czeka na urodziny i marzy o tym, aby ten dzień był niezwykły. Jeśli pragniecie Państwo, aby Wasze dziecko przeżyło urodziny swoich marzeń zapraszamy serdecznie na Kortowo!

 

PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ SZCZEGÓŁY ORGANIZACJI URODZIN NA KORTOWIE. KLIKAJĄC NA IKONĘ WYBRANEGO SCENARIUSZA (POWYŻEJ) POJAWI SIĘ JEGO OPIS - ZAPRASZAMY!

 

Kiedy?

Przyjęcia odbywają się codziennie, w tygodniu zazwyczaj w godzinach popołudniowych, w sobotę oraz niedzielę przez cały dzień.

 

Gdzie?

Urodziny są prowadzone na ogrzewanej, przestronnej hali tenisowej i/lub w salach zabaw w budynku klubowym i/lub przy dobrej pogodzie na świeżym powietrzu na naszym przestronnym i bogato wyposażonym placu zabaw.

 

Nasz adres: Poznań, ul. Kotowo 62. Kortowo usytuowane jest między A2, a ul. Głogowską ; zjazd z autostrady na Węźle Komornickim, kierunek Poznań, zjazd na Luboń. Jadąc ulicą Głogowską od strony miasta także należy kierować się na Luboń. Kortowo mieści się na pograniczu Poznania i Lubonia.

 

Strefa rodzica

Bezpłatny ogrodzony parking. Łatwy dojazd A2 lub ul.Głogowską.

Rodziców/opiekunów zapraszamy do naszej restauracji/kawiarni z letnim ogródkiem gdzie można np. wypić kawę Vergniano lub mieszankę herbat Richmont, zjeść coś słodkiego lub konkretnego oraz skorzystać z wi-fi, tv.

 

Przykładowe ceny:

- kawa 6-9 zł,

- herbata 7 zł,

- litr wody 5 zł,

- litr soku 8 zł,

- deser dnia 4-8 zł,

- blaszka domowego murzynka na 10-12 porcji 40 zł,

- półmisek kruchych ciasteczek lub rogalików własnego wypieku 25 zł,

- półmisek owoców sezonowych 25 zł.

 

Koszty i rabaty

Koszt urodzin uzależniony jest od scenariusza oraz ilości uczestników i animatorów. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, jeżeli urodziny organizowane są wspólnie przez dwóch i więcej jubilatów/solenizantów.
Zgodnie z wymogami kuratorium oświaty dla dziecięcych grup powyżej 15 osób oraz młodzieżowych powyżej 20 osób musi być zapewniona opieka dodatkowej wykwalifikowanej osoby. W takiej sytuacji do ceny scenariusza należy doliczyć stały koszt 80 zł.

 

W cenie urodzin zapewniamy oprócz super zabawy: scenariusz dostosowany do indywidulanego charakteru i preferencji jubilata oraz jego gości, opiekę i animację wykwalifikowanych osób, drukowane i mailowe zaproszenia (dwie wersje do wyboru: dziecięca i młodzieżowa), chrupadła do jedzenia oraz picie w trakcie spotkania, halę sportowo-tenisową (jeżeli scenariusz przewiduje), osobną salę urodzinową, szatnie dla dzieci, wszelki sprzęt sportowy, materiały techniczne/plastyczne/specjalistyczne/dydaktyczne zgodnie z wybranym scenariuszem, dodatkowo przy ładnej pogodzie bogato wyposażony plac zabaw.

 

Rabart 5% w restauracji-kawiarni dla obecnych w trakcie urodzin rodziców / opiekunów / uczestników imprezy, a także rabat 5% od ceny podstawowej urodzin za płatność gotówką za urodziny.

 

Tort urodzinowy

Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą, cena uzależniona od wagi i kształtu. Współpracujemy z cukiernią Krzyżan z Lubonia. Cena zamawianego u nas tortu jest taka sama jak w cukierni. Oferujemy szeroki wybór dziecięcych tortów(około 50 wzorów).

 

Lunch

Za dodatkową opłatą w cenie 10zł/dziecko.

Wszystkie dzieci otrzymują jeden z zestawów:

Menu I złota kurka - filet z piersi kurczaka z frytkami i marchewką

Menu II spaghetti kolorowe nitki - makaron z mięsem i sosem pomidorowym

Menu III naleśniki siłacza - naleśniki z serkiem waniliowym lub dżemem truskawkowym i sosem czekoladowym.

 

Ile to kosztuje

 
WYBRANY SCENARIUSZ  
KOSZT PO RABACIE*

KOSZT BEZ RABATU* 

ILOŚĆ 

OSÓB

KOSZT ZA

DODATKOWE OSOBY

Sportowe 427,50 zł 450zł 14 10zł
Sportowe + PUPPY 475 zł 500zł 14 10zł
Kulinarne 475 zł 500zł 12 25zł
Przyrodnicze 475 zł 500zł 14 10zł
Kreatywne 427,50 zł 450zł 14 15zł
Cyrkowe 427,50 zł 450zł 14 10zł
Samurajskie 437 zł 460zł 14 10zł
Zawiadiackie 427,50 zł 450zł 14 10zł
Art Look 427,50 zł 450zł 12 15zł
Militarne 522,50 zł 550zł 14 20zł

 

 

 

  

 

                            gratis-01 

 

 

 *Rabart 5% w restauracji-kawiarni dla obecnych w trakcie urodzin rodziców / opiekunów / uczestników imprezy, a także rabat 5% od ceny podstawowej urodzin za płatność gotówką za urodziny.

2-01

Animatorzy

Imprezy prowadzone są przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, pasjonatów i specjalistów z danej dzieciny, potrafiących z humorem oraz ogromnym zaangażowaniem zabierać dzieci na urodzinowe „wyprawy“ zgodnie z wybranym scenariuszem.


Państwa dzieci, które korzystały w ostatnich latach z naszych usług - obozów/półkolonii/szkółek niejednokrotnie miały już okazję ich poznać i polubić.

 

Informacje oraz rezerwacje

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 509 711 278

 

Prosimy o zarezerwowanie terminu z wyprzedzeniem; najpóźniej tydzień przed planowanym przyjęciem.

Prosimy o podanie nazwy scenariusza, orientacyjnego wieku i liczby zapraszanych osób.

Mój panel
Szukaj obozu
Facebook
Foto galeria

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem